Art World | POLEPY VOZŮ
67
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-67,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive,cs


POLEPY VOZŮ

Polepy vozů jsou ideálním řešením pro jednotlivce i firmy, co potřebují originální design, změnu barvy, reklamní grafiku či ochranu laku.

Kromě polepu vozidel barevnými pastelovými fóliemi nabízíme také speciální perleťové, metalické, imitace kůže, škrábaný hliník, 3D carbon, chrom, chameleon a mnoho dalších. Po dohodě Vám navrhneme pro automobil originální design.

Naše dlouholeté zkušenosti (18 let praxe) s polepy vozů jsou to pravé pro Vaše vozidla, budovy a jiné Vámi užívané soukromé či firemní plochy.
Výhody fólií jsou nepopíratelné jde o jeden z nejlepších způsobů uchování ochrany laku automobilu.
K fólii se můžete chovat jako k běžnému laku. Lze ji leštit, (pochopitelně vyjma matných fólií) i voskovat. Odolává všem provozním kapalinám, jako jsou např. benzín, fridex, oleje.

Zejména ji lze během pár hodin odstranit, beze zbytků lepidla na voze. Životnost námi užívaných materiálů je až 10 let a lak pod ní zůstane v původním stavu.

Reklamní polepy mají velký potenciál představit Vaše produkty novým zákazníkům. Firemní vozový park se může stát nosičem mobilní reklamy, který se opravdu vyplatí. Navrhneme a zrealizujeme polepy a celopolepy vozů pro jakýkoliv osobní či dodávkový vůz. Polep Vám zajistí, abyste neunikli pozornosti žádného potenciálního klienta.

Možností je také si od nás nechat zpracovat grafický návrh pro Vaši novou reklamu.

Provádíme také polepy na helikoptéry, lodě, motorky, skla nebo budovy.

Náš tým je plně profesionální, vyškolený dodavateli tak, aby plnil vysoká kritéria na odbornost a kvalitu prováděné práce. Celý náš tým má dlouholetou praxi v oblasti reklamní grafiky a polepů. Pracujeme s těmi nejkvalitnějšími světovými značkami.

wordpress theme powered by jazzsurf.com