Art World | 1971 NANO COATING
71
page-template-default,page,page-id-71,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive,cs

Po absolvování mezinárodního školení na Tchaj-wanu jsme obdrželi certifikát k distribuci a následné školení na aplikaci keramické ochrany 1971 Nano Coating. Jsme autorizovaný distributor 1971 Nano CoatingH2 International Lab, Inc. Naše společnost aplikuje keramickou nano ochranu laku stříkací pistolí pro kvalitnější a rychlejší výsledek a možnost nanést více vrstev.

 

1971 Nano Coating je 3D keramická molekulární maticová struktura, která je navrhnuta tak, aby nabídla vynikající odolnost proti poškrábání, chemikáliím, vlhkosti, ÚV atd.

 

Keramická nano ochrana laku má vynikající vodu odpuzující vlastnost. Kromě toho úspěšně odráží špínu, proto nemusíte často navštěvovat automyčku a k bezchybnému  vzhledu vozu stačí občas opláchnout auto malým množstvím vody. Unikátní krystalická struktura nano pokrytí 1971 Nano Coating má vysokou odolnost i vůči  lepkavým špínám.

Navštivte nás ceník služeb a vyberte si program přesně pro Vás.

NO.5 9H+

NO.5 9H+ je permanentní KERAMICKÁ NANO ochrana laku

Keramická nano ochrana laku NO.5 9H+ je 3D keramická molekulární maticová struktura, která je navrhnuta tak, aby NO.5 9H+ mohl nabídnout vynikající odolnost proti poškrábání, chemikáliím, vlhkosti. Zvyšuje celkovou odolnost povrchu, především autolaku.

 

Povrch potažený NO.5 9H+ Vám poskytne nejlepší ochranu před vnějšími vlivy. Tvrdá keramická nano vrstva zůstane čistší mnohem déle a ochrání Váš lak.


Keramická nano ochrana laku zvyšuje odolnost proti mechanickému poškození autolaku běžným užíváním, myčkou, ručním mytím a snižuje riziko poškrábání.

 

Je známo, že barva vozů časem ztrácí svůj lesk a původní odstín barvy. Laky tak nejsou vždy zcela úplně v bezpečí, ale v tomto případě bude Váš vůz bezpečně ochráněn.

Keramická nano ochrana laku NO.5 9H+ se u nás ve studiu aplikuje stříkací pistolí ve vrstvách.

Pouze pro profesionální použítí. Potřebná certifikace.

 

 


– Životnost až 5 let
– Odolnost vůči škrábancům
– Odolnost vůči škrábancům
– Super hydrofobní efekt
– UV ochrana
– Tepelná odolnost do 900 ° C
– Anti-Grafiti
– Chemická odolnost
– Zabraňuje oxidaci a korozi
– Vysoký lesk

NO.3

NO.3 PRO Light je KERAMICKÁ NANO protekce laku

Keramická nano ochrana laku NO.3 se vyznačuje vysokým leskem, tvrdostí 3H, hydrofobním efektem, chemickou odolností, UV ochranou, tepelnou odolností a anti-grafiti účinky. Kombinace anti-grafiti a super hydrofobního efektu znamená že povrch pokrytý vrstvou NO.3 zůstane čistý delší dobu, protože špína se na povrch těžší přichytává a voda z povrchu steče, při čemž ze sebou bere nečistoty. Složení NO.3 umožňuje aplikaci ve vrstvách pro ještě větší protekci a lesk.

– Životnost až 36 měsíců
– Super hydrofobní efekt
– UV ochrana
– Vysoký lesk
– Anti-Grafiti
– Chemická odolnost
– Zabraňuje oxidaci a korozi

NO.1

NO.1 Light je KERAMICKÁ NANO protekce laku

Keramická nano ochrana laku NO.1 se vyznačuje vysokým leskem, super hydrofobním efektem, UV ochranou a anti-grafiti účinky. Kombinace anti-grafiti a super hydrofobního efektu znamená že povrch pokrytý vrstvou NO.1 zůstane čistý delší dobu, protože špína se na povrch těžší přichytává a voda z povrchu steče, při čemž ze sebou bere nečistoty.

– Životnost až 12-24 měsíců
– Super hydrofobní efekt
– UV ochrana
– Vysoký lesk
– Anti-Grafiti
– Chemická odolnost
– Zabraňuje oxidaci a korozi

1971 NANO COATING GLASS

1971 GLASS je super hydrofobní povlak na sklo (tekuté stěrače)

1971 GLASS je povlak specifický navržen pro skla s vynikající výdrží bez negativního dopadu na stírání. Super hydrofobní efekt způsoby, že při jízdě vodu ze skla odfoukne vítr. Rain díky odvodu vody také zvyšuje viditelnost ze všech oken. Také zůstanou skla déle čisté protože nečistoty se na ně nebudou dále přichytávat.

– Životnosť Až 12 měsíců
– Super hydrofobní efekt 110 °
– Vynikající Odolnost proti otěru
– Udržuje Skla čistší
– Neovplivňuje stěrače

1971 NANO COATING PLASTIC

1971 Plastic je jedinečný povlak pro plastové a pryžové povrchy

1971 Plastic je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Plastové a pryžové povrchy ošetřené produktem Plastic budou odpuzovat vodu a UV ochrana zabrání vyblednutí. Povlak se neleskne, takže je skvělou volbou pro trvalou protekci exteriérových i interiérových plastů, zda jsou nové nebo potřebují obnovit.

– Vynikající životnost
– Snadno čistitelné
– Super hydrofobní efekt
– UV ochrana
– odolnost Proti otěru

1971 LEATHER

1971 Leather je ochranný povlak pro všechny kožené povrchy

Kožené plochy ošetřené vrstvou Ceramic Pro Leather zůstanou déle čisté díky snížení usazování nečistot a špíny v pórech kůže. Produkt Leather má také super hydrofobní efekt, takže jakákoliv tekutina vylitá na kůži se rozdělí do kapek a lze ji snadno setřít. Odolnost povlaku proti UV záření pomáhá snížit stárnutí kůže a udržet kůži měkkou a hebkou.

– Životnosť Až 6 měsíců
– Snadno čistitelné
– Super hydrofobní efekt
– odolnost Proti otěru
– UV ochrana
– Udržuje Kůži měkkou

1971 TEXTILE

1971 Textile je super hydrofobní ochranný povlak na textil

1971 textile pochází z high-tech průmyslu na fotoelektronové polovodiče, které jsou spolehlivé anorganické sloučeniny. 1971 Textile výrazně snižuje povrchovou energii textilu nebo semiše, takže když s ním přijde do kontaktu kapalina, ta se prostě shromáždí do kapek a steče pryč přičemž textil zůstane zcela suchý. Díky tomu bude tkanina odolná vůči vodě a jiným tekutinám, aniž by to ovlivnilo vzhled textilu.

– Životnosť 6 měsíců
– Super hydrofobní efekt 140 °
– Vynikající Odolnost proti otěru
– Odpudzuje Rozlitou tekutinu
– Ideální Pro střechy kabrioletů
– Udržuje Vlákna čistší

wordpress theme powered by jazzsurf.com